Zvrácená mysl jednoho temného člověka. Má černá duše nevěří ve světlo...
 

Duben 2014

Žebříček 1. Můj oblíbený slash

28. dubna 2014 v 19:14 | Marika |  Recenze
Hi všichni. Tak, slíbila jsem povídky. Já vím, jsem hříšnice, že neplním sliby. Tak jsem alespoň přidala novou rubriku. Jásejte davové, další. Tato rubrika bude o mých recenzích a dalších podobných názorech. Jak už na knihy, filmy, hudbu, povídky a žánry. Právě dnes bych se chtěla věnovat jednomu specifickému žánru. Více v celém článku!

Pozdrav, výlevy a uvítací povídka-Bingo nebo orgie?

3. dubna 2014 v 17:24 | Marika |  Jednorázovky
Kykyryký!!!Haf! Ehm...mňau?
No né, já jsem se sem zase vrátila! (Jak neuvěřitelné!) Jste rádi? Zbyl tu vůbec někdo? Já doufám, že ano, protože tohle by mě mrzelo. Tak dlouho jsem na tenhle blog přidávala povídky. A KDO si myslel, že už sem nic nikdy v životě ani za...deset miliónů let nepřidám, tak se teda spletl. Bojte se, literární kritikové a další podobná havěti, JSEM ZPĚT! (Huh, na tohle si musím uvařit kafe...) Takže vás zdravím a srdečně zvu zpět. Můj ty smutku, já jsem z toho na větvy! A...tam dolů, jo, tam do komentářů mi napište, jestli mě rádi vidíte. A jestli byste si přáli něco zvláštního na oslavu toho, že jsem tu. Nebo v čem bych měla jako první pokračovat. Jsem odpočinutá, kašlu na školu (mám čtverky, i když se tu blbou chemii snažím naučit!) a hurá do toho! A mám už napsanou takovou malou blbůstku(něco pro zvrhlíky)na uvítanou. Takže...si to užijte!
P.S. Povídka vznikla zá rozhovoru s Vědmi. Pokud chcete vědět jak, laskavě se obraťte na ni. A zároveň jí moooooooooooooooooooc děkuji za Beta-read. Doufám, že jsem všechno dobře pochápala.

Bingo nebo orgie?
Postavy: Harry Potter, Ron Weasley, Hermiona Grangerová, Severus Snape
Žánr: Humor

"O čem si povídáte, kluci?" vytrhl Harryho a Rona z jistě zajímavého rozhovoru Hermionin hlas. Oba dva zmínění kluci právě seděli na kamenné zdi nádvoří a zuřivě o něčem diskutovali.
"O Snapeovi," odpověděl jí Ron a gentlemansky jí podal ruku, aby mohla vylézt za nimi. Té to sice chvíli trvalo, ale nakonec se na zeď vyškrábala a sedla si vedle Rona.