Zvrácená mysl jednoho temného člověka. Má černá duše nevěří ve světlo...
 

Říjen 2012

Prolog

31. října 2012 v 18:08 | Marika |  Dcera Vlada
Dcera Vlada
Postavy: Marika Tepeš, Severus Snape, Petr Snape, Lucius Malfoy, Harry Potter a ti další z HP - tentokrát tam budou asi všichni
Žánr: Temné, občas romantika, někdy i vtipné
Přístupnost: Dala bych raději +13, kvůli občasným narážkám, drsným scénám atd...
Speciality pro potěšení: pán Zla, spousta krve, upíři, Vlado Tepeš, skoro celý děj HP z Maričina pohledu, konečně se dozvíte proč si říkám Marika Tepeš, spousta hezkých chlapů i holek... a mnoho dalšího
Děj ve stručnosti: Mariku Tepeš stíhá jedna minulost za druhou. Zařekla se sice, že se světem kouzelníků už nechce mít nic společného, ale to jí není nic platné. Má už za sebou pěkných pár století života, ale zdá se, jako kdyby toho na svědomí neměla už dost.

Nechci prozrazovat, takže je to překvapení. Je to druhá verze, takže i když jste četli tu první, není čeho se bát! Bude to skoro celé pozměněné a tak různě. Spíše budou více vtipné pasáže a teď už se nebudu bát přidat i trochu té romantiky! Ocení to i milovníci temnoty, jelikož Marika je pořádný upír! Pije krev a nechce se toho jen tak vzdát! Tak se těším na ohlasy a musím rychle dopsat další povídky, protože mi z toho jde už hlava kolem a nechci nic pozastavovat. Rozhodně se nezbavuji té předchozí, jen ji přejmenuji a přesunu. Teď mi ale nějak blbne blog, takže to se postupně opraví. Zase to přejmenuji na Dcera Vlada - je to kratší - a dost keců! Dejte se do čtení!
P.S. chtěla jsem to sem dát na nějaký svátek. Ale Halloween k tomu určitě patří ne?

Ne, nechci být pověrčivá, ale...

30. října 2012 v 17:36 | Marika |  Deník
Dej si to na blog nebo za 7 dní zemřeš!!
Jedný holčičce se tohle stalo,protože když si to nedala na blog,tak za 7 dní k ní přesně o půlnoci přišla tahle příšera a zabila jí vlastním nožem!Takže si to zkopči,jinak se ti tohle stane,jako holčičce!ROZMYSLI SI TO!!!
ZDROJ.: www.kkkaterina.blog.cz
Hmm... blbost a to prvotřídní, jenže... já na to nechci věřit, ale co když...

Cesta do Anglie-část 2.

28. října 2012 v 19:12 | Marika+Vědma |  Cesta do Anglie
Tak... další část! Jste rádi? Hmm... asi ne co?
Mimochodem... předchází tomu tohle! Takže, kdo si chce osvěžit...

(zpět v autobuse)
V-real: Tak to bylo...
Misto: Moje slova...
B: Připadám si jako po klystýru...
Teazer: To bylo slyšet...
S: (hysteráček) Co si teď budu číst? Nemá někdo nějaký časopis?
Mo: Čistě náhodou jo, teda jestli vám nevadí, že je to od Disneyho...
S: Dej to sem! Pořád lepší než konverzace s Luciusem! Nebo těma před náma!
Marika: (vtipný tón) Ty seš mi nějakej sprostej...

Kapitola 3. – Teorie ranní neschopnosti

27. října 2012 v 14:48 | Marika |  Rozdíl mezi Černou a Temnou
Jo, horší název vážně už nešel. Tentokrát jsem se vážně moooc snažila anulovat chyby. Tak doufám... Tady nejsou/skoro/ ty nechutné/pro někoho/ scénky. V příštím díle taky snad nebudou, tak doufám, že to bude číst víc lidí. Jo, doufat můžu... Tak se dejte do čtení!
P.S. tentokrát jsem si psaní pořádně užila. Tyhle scénky jsou prostě... Jo a ještě mi přišlo, že to Severus bral až příliš klidně. No, možná jo, možná ne. Prostě jsem to nechala takhle...Tjadá!

25. října 2012 v 23:05 | Marika |  Deník
Tak... Baf! Mám nový dess od Roxanne. Tímto jí oficiálně děkuji a ehm... děkuji. Moc se mi líbí! Prostě, jsem nadšená. Doufám, že i ostaním - té hrstce, která sem chodí - se to bude líbit. Snad přitáhnu nové čtenáře... Děkuji ještě jednou! Já bych skákala metr dvacet, kdyby nebylo tak pozdě a kdyby se mi nechtělo tak strašně spát... Díky ti!
Možná ještě jednou... http://moongraphic.blog.cz/ Zajděte tam. Je to tam hezké. Moc se mi to líbí!

Cesta do Anglie-část 1.

22. října 2012 v 19:27 | Marika+Vědma |  Cesta do Anglie

Takže jsme se(asi)zbláznily. Jo, to už sice dávno, ale takhle... Budu tuhle... spoušť dávat po částech. Zatím to má 23 stránek ve wordu, takže... no... prostě si to užijte!

Cesta do Anglie
Postavy:Severus, Marika, Lucius, Misto - Marika
To ostatní - Vědma
Žánr: Komedie hraničící s úchylností(pane bože, kdo to vymyslel...)
Autor: Marika+Vědma
Děj ve stručnosti: Jak dopadá výlet, když na něj pozvete spoustu svých i jiných oblíbených postav.

Páté zpravodajství

16. října 2012 v 17:44 | Marika |  Viktor Kecal
Tak jsem přemýšlela, kdo tady dlouho nebyl... Viky! Musím ho semka dát...

Drby, drby drbičky...
Nejnovější drby z kouzelnického světa
Rozhovor by :Viktor Kecal

Dlouho jsem nepřispíval do mojí pravidelné rubriky což mělo za následek celkový úpadek všeobecné literatury a tak jsem se rozhodl to napravit. Jenže... koho mám vyzpovídat? Co třeba další autorku? Mariku Tepeš? Například...
Zastihl jsem ji jako obvykle v jejím pokoji u notebooku. Hmm... na čempak asi pracuje tentokrát?

To je moje!

13. října 2012 v 19:59 | Marika |  Témata týdne
To je moje! Ano, patřím mezi sobce... Nejsem sice takový ten typický skrblík, takže si své věci nedávám do truhly a tu truhlu nezakopu u nás na dvorku, ale... Někdo prostě pořád nechápe, že na mé věci se nesahá! Všechno co je moje, ať už duševně, nebo se jedná o nějakou věc mi nikdo nevezme, aniž by za to byl potrestán... Proč na světě existují lidé, které prostě baví přijít ke mne o přestávce ve škole, když si čtu a klidně mi vezmou třeba pouzdro a připadá jim strašná legrace, házet si s ním po třídě a dát mi ho až přijde do třídy učitelka? Prostě se mi takové chování nelíbí. Kdyby to bylo jednou, dvakrát, možná i třikrát, tak je to pořád sranda, ale když se tohle děje skoro denně... Už si ani nečtu a jsem jako hlídací pes... Nebo vytáhnout ze zmíněné knihy záložku je také hrozná legrace že? A když nadávám a nevím kde jsem skončila je také veeelká zábava...

Kapitola 2.- Křídla černých andělů

9. října 2012 v 22:30 | Marika |  Rozdíl mezi Černou a Temnou

Po nějaké době jsem se dokopala k napsání další kapitoly. Jsou tam napsané i detaily, takže klidně přeskakujte. Bylo to pro děj důležité, takže se tomu nedalo vyhnout. Však příště vás od toho ušetřím... nečekejte žádné extra něžnosti, však mne znáte... Zanechte taky pár komentářů, ať vidím že to aspoň někdo čte... Nenechte mne v nevědomosti z toho, že nevím jestli má smysl dál psát... Prostě jsem vděčná za negativní i pozitivní komentáře... Z každého si něco vezmu a budu se to pokoušet napravit. Díky! Tak už nebudu zdržovat a dejte se do čtení!

Kapitola 2.- Křídla černých andělů

Kapitola 6.- Ne na vše existuje odpověď

6. října 2012 v 18:03 | Marika |  Jiskřičky života

Tak je tu po dlouhé době další kapitola k Jiskřičkám života. Doufám, že tuhle kapitolu si přečte více lidí, než tu předchozí, a že zanecháte i nějaké ty komentáře. Na konec připojuji i video, takže si ho případně pusťte, nesouvisí sice z povídkou, ale je jedno z mých oblínených... Doufám, že jsem ho sem ještě nedala...

Kapitola 6.- Ne na vše existuje odpověď