Zvrácená mysl jednoho temného člověka. Má černá duše nevěří ve světlo...
 

Drsnost s andělskou tváří

17. září 2012 v 20:00 | Marika |  Jednorázové povídky
Tak a je tu další povídka. Chtěla jsem udělat něco s Luciusem a nějakou holkou a tak mě logicky napadla Bellatrix. Je to sice už hodně ohrané téma, ale já si prostě nemohla pomoct. Nejsem s tím spokojená, ale co nadělám...

Drsnost s andělskou tváří
Hlavní postavy: Lucius Malfoy, Bellatrix Black
Žánr: drsná romantika
Přístupnost: 13+Další nudný týden na Malfoy Manor pomalu plynul, i přes to, že přípravy na oslavu probíhali v plném proudu. Lucius se jich živě účastnil a pomáhal svému otci. Rád vybíral drahá vína a exotické jídlo na večerní tabuli. Tato oslava měla být vykonána na počest Narcissi Blackové, kterou si mladý Lucius měl vzít. Jenže on ji nechtěl. Byla sice půvabná a inteligentní, ale více než ona ho zajímala její sestra Bellatrix. Ta na rozdíl od své sestry jednala rychle a bez rozmyslu. Ta její divokost a nespoutanost Luciuse vzrušovala, ale otec o tom nechtěl ani slyšet. Jednou se mu Lucius svěřil, že by chtěl raději Bellatrix, otec se ale rozhněval a několik dní s Luciusem nemluvil. Ten si tento zážitek raději nechtěl zopakovat, a tak raději mlčel. Bellatrix mu však nedala spát a on toužil po tom ji mít alespoň jednou, dříve než požádá Narcissu o ruku...

Nastal den oslavy a Abraxas byl celý nervózní a obával se, aby jeho nezdárný syn nic nezvoral. Moc dobře věděl, že se Lucius rád oddával ženské společnosti. Jindy mu to nevadilo, však dnes nic takového nepotřeboval. Důrazně kladl Luciusovi na srdce, že se musí celý večer věnovat Narcisse. Lucius se rozhodl naoko jeho přání vyhovět. Navečer měl však absolutně jiné plány. Upřímně doufal, že se Narcissa brzo unaví a on se bude moct věnovat její sestře, a nebo alespoň někomu jinému.

"Vítejte, vítejte!" rozléhal se Abraxsasův až příliš rozjásaný hlas po celém sídle. Lucius přemohl silné nutkání obrátit oči v sloup ale zachoval si dobré vychování. Jeho oči okamžitě upoutali Bellatrixiny šaty, které přesně odpovídali jejímu charakteru - krátce střižené ohnivě rudé s korzetem stejné barvy, lehce odhalující její ňadra a vysokými černými koženými boty sahající ji až pod kolena - naproti tomu Narcissiny šaty neodhalovali nic a navíc byly sametově bíle, což podtrhovalo jen to, že Narcissa stejně jako její setra byla nepřirozeně bledá.

Lucius z nechutí zopakoval uvítací frázi a koženě se usmál. Nikdo si ho však nevšímal a hosté proudili do útrob sídla. Sešli se všichni v největší síni v Malfoy Manor a usadili se na předem určená místa. Hlučně se mezi sebou bavili a smáli se. Lucius se podle dohody přitočil k Narcisse a odvedl jí stranou od ostatních. Nabídl jí něco k pití, ale ona však odmítla. "Vy nebudete pít?" zeptal se jí překvapeně. Narcissa zakroutila hlavou. "Musím Vaši ušlechtilou nabídku s politováním odmítnout. Necítím se dnes nejlépe," řekla a škrobeně se usmála. "Opravdu ne? Sklenka skotské whisky Vám zajisté udělá dobře," přemlouval Lucius. Měl v plánu ji unavit a opít. Ona mu jeho plány však zkazila a nahradila lepšími: "Vážně mě to mrzí pane Malfoy, ale opravdu se necítím dobře. Nejspíše si půjdu hned po večeři lehnout." Vypadala opravdu upřímně posmutnělá a svým způsobem roztomilá. Lucius se v duchu ušklíbl. Škoda, že není trochu víc divočejší, jako její sestra. Povzdechl si a zavedl ji na její místo u stolu, které bylo chytře umístěno hned naproti němu. Však hned vedle Narcissi se usadila i její sestra.

Při večeři se Lucius spíše než jídlem zabýval Narcissinou tváří a hledal v ní něco, co by stálo za to. Našel toho spoustu, ale zdaleka né tolik jako ve tváři její sestry. Zatímco Narcissa rudla pod jeho upřeným pohledem Bellatrix mu jej s neskrývaným opovržením neochvějně vracela. Lucius se napil krvavě rudého vína a smyslně si olízl rty. Napjatě čekal, co na to obě sestry. Narcissa sklonila zrudlý obličej do talíře s řeckým salátem, avšak Bellatrix se jen usmála a hltavě se zakousla do rajčete. Luciusem projel záchvěv. Tohle je přesně to, co jsem hledal. Proč mi jen otec nedovolí mít Bellatrix a nutí mi Narcissu? Vždyť je to přece jedno, kterou Blackovou si vezmu. Přemítal Lucius a dál s pohledem dravce vysel na Narcisse a přitom si přejížděl ukazováčkem přes spodní ret. Narcissa byla v tu chvíli rudá jako rak, nesrozumitelně zamumlala omluvu a rozběhla se pryč od stolu, až za ní její dlouhé bílé šaty vlály jako závoj.

Lucius se po ní zmatně ohlédl a podíval se na Bellatrix nechápavým pohledem. "Nic si z toho nedělejte, pane Malfoy, ale ona je už prostě taková," řekla Bella a vůbec se nesnažila skrývat pohrdavý úšklebek, jenž se jí značil na tváři. Lucius se ušklíbl: "Myslel jsem, že je to kvůli mně. Nemám něco s vlasy?" zeptal se jí a usmál se. Bella po něm vrhla krátký, ale zkoumavý pohled. Poté zakroutila hlavou, až se její neposlušné lokny rozeběhli do tváře. Lucius se usmál, ale pro jistotu si vlasy stáhl černou sametovou gumičkou, čímž odhalil jeho ostře řezané aristokratské rysy. Takhle mu to slušelo mnohem víc a on si toho byl naprosto vědom. Bella se jen zašklebila a dál se věnovala salátu.

Abraxas ho po jídle vyhledal očima a kývl směrem k baru. Lucius se majestátně zvedl a odkráčel určeným směrem. Cítil v zádech upřený Bellatrixin pohled. S pocitem naprostého vítězství se usmál a kývl hlavou na pozdrav směrem k sedícím čarodějům. Ti ho uctivě pozdravili a dál se věnovali svému rozhovoru o pohybech na čarodějnické burze.

Když Lucius konečně dorazil k baru, Abraxas na něj již netrpělivě čekal. Ještě než se Lucius stačil usadit na vysokou barovou židličku potaženou červeným sametem Abraxas spustil: "Co to jako mělo znamenat? Kam odešla?"
"Nemám vůbec tušení." Odvětil klidně Lucius a lokl si své oblíbené Skotské.
"Měl ses jí věnovat! A místo toho ji klidně necháš zmizet!" rozčílil se.
"Nebylo jí dobře."
"Tak ji jdi utěšit."
"Nechápu proč. Navíc bych scházel ostatním hostům." Řekl Lucius a ohlédl se přes rameno na hlouček poblíž stojících dívek, které když spatřili, že se na ně Lucius dívá, se hlasitě rozhihiňali. Abraxas mocně zakroutil hlavou. "Těch si nevšímej. Narcissi sis měl hledět. Teď, když je pryč si jdi vykládat třeba..." chvíli se zamyslel, " s jejími rodiči," navrhl. Lucius se ušklíbl. "Otče, nech mě se bavit podle svého." Pověděl vzdorovitě a zvedl se ze židličky. Rozhlédl se po místnosti, a když našel Bellatrix, která právě seděla na černé pohovce a nepřítomně hleděla do sklenice červeného vína, tak se vydal přímo k ní.

"Je tu volno?" zeptal se jí, když k ní majestátně došel. Bellatrix jen nepřítomně kývla a Lucius se sesunul na pohovku. "Bavíte se dobře?" snažil se Lucius zavést konverzaci. Bellatrix odlepila oči od sklenky a zadívala se přímo Luciusovi do očí barvy šedavého bouřkového nebe. "Nudím se," řekla a přejela si ukazováčkem přes rty. Lucius se pousmál. "Co kdybychom se šli projít?" navrhl. Bella kývla a nechala se jím odvést pryč ze síně.

Lucius ji zavedl do svých komnat a pokynul jí, aby si sedla na černou koženou pohovku. Sám pak došel ke svému osobnímu baru a připravil svou oblíbenou skotskou. "S ledem nebo bez?" zeptal se jí. "Bez," odvětila. Lucius však u baru ještě chvilku postával a předstíral, že hledá led pro svoji sklenici, však využil chvilky, když se Bellatrix nedívala a máchl hůlkou směrem ke dveřím, a tak je uzamkl. Nechtěl si nechat svoji kořist utéct, když ji má u sebe v komnatách.

Po pár skleničkách whisky se už Lucius nepokoušel skrývat a nestydatě s Bellatrix flirtoval. Ta byla sice z počátku zaskočená, ale co neměla v citech, to doplnila whisky, kterou jí Lucius bohatě zásoboval. Flirtování se změnilo v doteky a ty ve žhavé polibky z obou stran. Lucius se musel usmát. A mám ji. Netušil sem, že to bude až tak jednoduché. Začal jí rozepínat korzet a víc hltavěji sát její rty. Bellatrix se mu chtěla vytrhnout, ale Lucius ji držel jako ve svěráku. Chtě nechtě se mu musela poddat. Lucius se ukázal jako velice hrubí ale účinný milenec. Ani né za pět minut už leželi nazí v posteli a nebylo poznat, kde kdo začíná a končí. Lucius nenasytně sál všechny její tělesné otvory a nedal jí vůbec žádný prostor na vydechnutí.

Naposledy k ní přirazil a vykřikl: "Ach, Bello!" a bylo po všem. Bellatrix si to moc neužila, jelikož nebyla na tento drsný a hltavý přístup, který silně hraničil s ubližováním, zvyklá. Zhroutil se na ni a přimáčkl do madrace, až úplně ztratila dech. Snažila se ho odstrčit, ale Lucius absolutně nedbal na její potřeby a v klidu si ležel dál. Nakonec se ale od ní odtrhl a hrubě a majetnicky si ji přitáhl na hruď. Donutil ji se mu podívat do očí a když protestovala vlepil jí malý pohlavek. Belle vyhrkli slzy do očí a plivla mu do obličeje. On si ho znechuceně otřel a povalil ji na záda. "Malfoy, ty hajzle," zasténala, když jí bolestivě sevřel zápěstí. Lucius se jen usmál a políbil jí na krk. Znovu si ji chtěl zvít, už jen proto, že ho ponížila. Chtěl aby prosila o víc a sténala pod jeho krutýma rukama.

"Si moje," zašeptal jí drsně do vlasů. "Ano... jsem tvoje... chci tě..." sténala stále více nesrozumitelněji. "Popros!" rozkázal jí nemilosrdně. "prosím..." špitla sotva slyšitelně. "Cože? Říkala jsi snad něco?" provokoval ji Lucius. "Chci tě...," zasténala a pak dodala, "prosím...pane...vem si mně...prosím..." Lucius se nad ní triumfálně vztyčil a vyhověl její prosbě.

***

Ráno se Bella s trhnutím probudila. Ležela na Luciusovi, který ji drsně svíral paží na své hrudi. Bellatrix tiše zasténala. Všechno ji bolelo a hlavou jako kdyby jí projížděl vlak a vztekle zahoukal pokaždé, když se snažila o sebemenší pohyb. Snažila se vymanit zpod Luciusovi svalnaté paže, ale jakmile s ní trochu pohnula Lucius se okamžitě vzbudil. Úkosem na ni pohlédl a ušklíbl se. "Co se šklebíš?!" usadila ho Bella. "Jen jsem si vzpomněl, jaké to bylo vidět tě pokořenou. Jak doslova škemráš," zavrněl Lucius. "Chcípni," řekla mu hořce a seskočila z postele. "Proč?" nechápal Lucius. "Vím, že si musíš zvít Narcissu. Takhle zneužít mé slabosti pro tebe..." Lucius se chlípně usmál. "Neříkej, že se ti to nelíbilo," zavrněl. "Hajzle! Chcípni v pekle!" rozkřičela se. Posbírala si své oblečení a vyběhla z jeho komnat. Lucius se za ní podíval a spíš pro sebe dodal: "Ty taky, lásko." Usmál se a začal se oblékat na snídani...

KONEC

Teď, proč s tím nejsem spokojená.
1) rozmazávala jsem vačátek a konec hrozně urychlila
2) moc mě to nebavilo psát
3) měla jsem pocit, že si to Bella nezaslouží
4) došlo mi, že Lucius je chudák
5) taky jsem si uvědomila, že neprodleně potřebuju péči odborníka, když jsem tohle schopná napsat...
6) už mě nic nenapadá a to jsem chtěla udělat 13 důvodů...
7) další znak toho, že nejsem duševně v pořádku
8) už vás nebudu otravovat
9) nechte komentář, jak se vám to líbilo
10) poprvé to četla Vědma, takže...
11) takhle povídka taky vznikla jen díky ní
12) mám tu pro Vědmu video, na které se ještě přes mé doporučení nepodívala... komu nejde tak klik!
13) a ještě jedno krásné video s ještě hezčí písničkou a drsným zpěvákem, který zezadu připomíná Severuse (jo jsem jím posedlá) komu nejde tak klik!
 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Anketa

Líbí se ti moje povídky?

Jo
Ne

Komentáře

1 Vědma Vědma | Web | 17. září 2012 v 20:25 | Reagovat

prej "První to četla Vědma, takže..." :D já ti dám, dyť to vypadá jako odstrašující příklad! :D jo a moment - když jsi mi to posílala, přístupnost byla o rok snížená, jakto?

2 Marika Tepeš Marika Tepeš | Web | 17. září 2012 v 20:32 | Reagovat

[1]: Trochu jsem to přehodnotila. Co vlastně říkáš na ty videa?

3 Vědma Vědma | Web | 17. září 2012 v 20:52 | Reagovat

nevim,kouknu se na to zítra, dneska jsem na to trochu líná :D

4 suzan suzan | 26. září 2012 v 20:50 | Reagovat

styl ok, chybky zkoriguj a je to :-)

5 Kejt Kejt | Web | 6. listopadu 2012 v 20:09 | Reagovat

Hele mě se to líbilo, jelikož mám Bellu ráda, bylo mi jí i líto.Říkám si zase, že někdo jako ona, by se takhle rychle nepoddal, i když pokud jde o Malfoye, je možné všechno :D
Hezky to všechno popisuješ, moc se mi líbí jak píšeš :)

6 nel-ly nel-ly | Web | 27. listopadu 2012 v 1:41 | Reagovat

fakt se mi líbí, jak dokážeš popisovat situace, je vidět, že psát umíš, ale myslím, že máš zbytečně moc chyb

plynul, i přes to, že přípravy na oslavu probíhali v plném proudu.
- před i přesto čárka nebude
- přípravy probíhaly

plus je dost zmatené číst povídku, kde přímá řeč nezačíná na novém řádku, stačí si otevřít jakoukoli knihu a všude to najdeš, je to proto, aby se čtenář v textu vyznal a učí se to i ve škole :)

ale v téhle povídce to ráda odpustím, rotože ten konec je LUXUSNÍ :-D naprosto geniální

7 a line wedding dresses a line wedding dresses | E-mail | Web | 26. března 2013 v 5:10 | Reagovat

Q. Did you hear about what happened at the Laundromat last night?
http://www.untildress.net/beach-wedding-dresses.html

8 cassiopea-black cassiopea-black | Web | 5. července 2013 v 10:46 | Reagovat

včera mě Deniss navnadila na tenhle pár a potřebovala jsem nutně nějakou povídku - našla jsem tuhle a musim ti říct, že si mě fakt zachránila xD moc se ti to povedlo, co se týče chování postav, myslim, že si to i docela vystihla :) souhlasim s Nel-ly, našla jsem tam dost chyb, ale opravdu umíš psát, takže mi to až tak ani nevadilo, a to už u mě něco znamená xD :) jinak, buď v klidu, dneska už jsou zvrácený všichni xD (to jen k tomu tvýmu bodu číslo pět)

9 WaclawR WaclawR | E-mail | Web | 30. dubna 2017 v 21:32 | Reagovat

Velmi pěkný blog, těším se na nová pracovní místa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama