Zvrácená mysl jednoho temného člověka. Má černá duše nevěří ve světlo...
 

Červen 2012

Je to tady...

29. června 2012 v 15:45 | Marika |  Deník
A máme tady konečně prázdniny. MOOC jsem se na ně těšila. Počítala jsem měsíce, týdny, dny, hodiny, minuty a nakonec vteřiny. Konečně jsem se po dlouhém a téměř nekonečném čekání dočkala. Jen si zoufám na teplé počasí a ptám se sama sebe, proč nemáme prázdniny v zimě? Sice není moc velký med sedět v učebně jako ve skleníku, ale přece jenom...
S vysvědčením to letos nedopadlo moc dobře, ale mohlo být hůř :) Jen pět dvojek se dá přežít (čeština, matematika, zeměpis, chemie a tělocvik :( ) Hlavně, že mám jedničku z Angličtiny a Němčiny.

Teď, když mě nezatěžuje škola, budu mít víc času na psaní. Je tu však jeden háček. Většinu času budu na chalupě a tam není internet, takže i když budu psát, tak to sem stejně nedám. V místní hospodě mají připojení na internet, tak se budu snažit ukecat babičku, abych si s sebou ten noťas vzala.

Mějte se a užívejte :D

Nesnáším horko!

21. června 2012 v 16:51 | Marika |  Deník
Zdárec člověci...
Jak už název článku vypovídá, tak já prostě nesnáším slunce, vedro, vodu v bazénu a další ochlazovací prostředky jsou prostě k ničemu! Nejraději bych byla celý den zavřená doma, zabednila okna i dveře a trochu si oddechla od slunce. Jsem spálená (Někomu to může připadat vtipné). Byla jsem jen chvíli v bazéně o víkendu (Vědma dosvědčí) a hned jsem se spálila jako já. Severusovi to přišlo hrooozně vtipné a nejhorší je, že jsem ho nemohla dostat do bazénu, jelikož se tam koupala i sestra (Vědma ví jak). Někde se zašil uvnitř s Nuadou (co tam asi dělali?) a celý den nevylezl ven. Chytrý to člověk!
Ve škole už máme uzavřené známky a tak nevím, co tam budeme až do příštího pátku dělat, když už teď se díváme na filmy.
Další zpráva je, že mne zvolili žáci do předběžného listu do školního parlamentu. Co já tam sakra budu dělat? Nejhorší je, že si mám na zítra připravit nějaký proslov, abych jako žáky navnadila na to, aby mě volili. Já tam nechci! Nedokážu si představit sama sebe, jak mluvím před celou třídou a lovím něco z hlavy. Chjo! Ještě jdu dneska do kroužku AJ - učíme se až do příštího čtvrtka.
Já tak nenávidím vedro!
Minipuzzle | Tom a Jerry: Velké horko

Druhé zpravodajství.

14. června 2012 v 19:45 | Marika |  Viktor Kecal
Neuběhl týden a já jsem tu s novým zpravodajstvím od Viktora Kecala...

Drby, drby drbičky...
Nejnovější drby z kouzelnického světa
Rozhovor by :Viktor Kecal

Jen co mě pustili z nemocnice, kde mi akutně dali transfuzi krve, jsem se rozhodl hazardovat se svým životem i nadále a vytáhnout něco tentokrát ze Severuse Snapea. Jen se bojím, aby mne nenechal po škole.
Dorážím do Bradavic a hned jsem ředitelem ujištěn, že profesor Snape je mi plně k dispozici. No, uvidíme, jestli i tentokrát skončím v nemocnici.
V jeho kabinetě to vypadá stejně jako za mých mladých školních let. Představil jsem se a rychle řekl proč tu jsem a hned se dal do první otázky, než mne vyhodí ven.

První zpravodajství!

10. června 2012 v 16:32 | Marika |  Viktor Kecal
Ahojte! Mám tu novou rubriku, ve které se dozvíte něco ze života (slavných) osobností, které bude spovídat vymyšlený zpravodaj. Napadlo mě to, když jsem šla ze školy.

Drby, drby drbičky...
Nejnovější drby z kouzelnického světa
Rozhovor by:Viktor Kecal
Zdravím vás vážení čtenáři. V dnešním rozhovoru jsem se rozhodl, vyzpovídat samotného, velkého hraběte Dráculu.
Nyní se prodírám hustými porosty zdejší husté vegetace a začínám si říkat, jestli to byl vůbec dobrý nápad...
Konečně! Vidím hrad hraběte! Na cestu jsem se musel zeptat jednoho vyjukaného občana, který mi ještě doporučil, abych se odtud klidil a do hradu nelezl. No, již není cesty zpět.
Klepu na dveře a modlím se, aby nebyl doma. Brána se otevírá a já mohu vyrazit dovnitř vstříc nejistému osudu...
Hraběte jsem nalezl, jak sedí v jedné místnosti u plápolajícího krbu a srká jakousi podivnou červenou tekutinu ze sklenky na víno. Jakmile jsem přišel do místnosti, hned si mě všiml a věděl proč jsem tady. Neotálel jsem a hned se ho pokusil vyzpovídat:


Alespoň jeden článek týdně!

7. června 2012 v 16:07 | Marika |  Všeobecně
Dala jsem si závazek, že sem budu dávat každý týden minimálně jeden článek. Jenže je to těžké. Ve škole je toho moc a já to prostě všechno nestíhám. Začala jsem zase hrát The Sims 2 a úžasně se u toho bavím. Včera a předevčírem mi navíc nešel internet, jelikož táta něco kutil s připojením. Tak se mějte a užijte si skoro konec školního roku. Připadá mi, že se svět kolem mě zbláznil. Všichni se nechají na poslední chvíli skoušet a učitelé i my se z toho za chvíli scvokneme.
TZPP veše vyšťavená Marika