Zvrácená mysl jednoho temného člověka. Má černá duše nevěří ve světlo...
 

Květen 2012

Tak...

31. května 2012 v 15:59 | Marika |  Deník
Tak jsem zase byla v knihovně. Ještě před odchodem si říkám:"Vezmu si jen jednu dvě knížky a půjdu." Jasně, jednu nebo dvě. To určitě! Odnesla jsem si jich třináct! Jak tohle přečtu... Vzhledem k tomu, že v knihovně se budou opravovat schody, tak se dva měsíce (prázdniny) nebude nic půjčovat ani vracet...
Seznam sem radši dávat nebudu, ale takový prostý výčet, kdyby to někoho zajímalo...
Emily Strange dva díly, Tajemný kruh dvojka (cosi o čarodějkách), Hraničářův učeň desítka, Zloděj blesků a mnoho dalších.
Marika je prostě šílenec S vyplazeným jazykem

Nový dess!

29. května 2012 v 19:13 | Marika |  Všeobecně
Ufffff konečně jsem to úspěšně nastavila. Tak co? Líbí se vám to, nebo ten předchozí byl lepší? Faktem je, že já dessing dělat neumím. Tohle byl můj první :D. Tak kdyžtak písněte do komentů, co vám na tom vadí a co se naopak povedlo. Díky :DKouzelná knihovnička poprvé

28. května 2012 v 18:39 | Marika |  Kouzelná knihovnička
Do tohodle projektu se zapojilo již hodně lidí, a tak proč né já? Řekla jsem si dneska, jelikož zase nemám co dělat :D
Poznámka: Něco se mi z divného důvodu dalo jenom půlka obrázku a kdybych měla něco dvakrát, tak mě omluvte. Spěchám a nechce se mi to všechno hledat :D

Ahojík :D

28. května 2012 v 16:47 | Marika |  Všeobecně
Tak jsem zase tady. Čestvá a ne moc odpočatá. Přijela jsem sice už v pátek, ale to jsme potom hned cestovali na chalupu, kde jsem měla sraz s Vědmou a možná sem dám další papírkovanou(pokud se mi to bude chtít opisovat). Ve škole je toho teď hodně(konec roku) atd... V počítačích bereme video a máme si připravit nějakou scénku :D(video sem potom vložím). Hraju tam elfíka :D. Jmenuje se to Artefakty moci a děj se dozvíte ve videjku :D. Se mějte a pusťte si následující video. Spívaly jsme ho s Vědmou u ohně :D (komu nejde spustit tak tady kliknout :D)

Na chvíli pohov

21. května 2012 v 18:06 | Marika |  Všeobecně
Uffff.... Tak zítra jedeme se školou na školu v přírodě! Já se tak těším, že asi neusnu! Dneska se mi skoro všechno daří! Konečně jsem dostala statistiky do menu! Já jsem ale šikovná že? No tak dost samochváli a vám přeji hezký týden strávený ve škole :D. Ne, nebudu škodolibá :D. Měj te se tu zatím hezky a držte mi palce při paintballu (doufám, že to mám dobře napsané :D). Až se vrátím snad konečně dopíšu slíbené povídky a chci udělat nový kabátek na blogu. Mám ho už strašně dlouho a vděčím za něj Roxanne, které ještě jednou díky :D. Chci si teď udělat konečně svůj a bude se Sevíkem (taky si ho chci změnit, protože se k tomu i Roxanne odhodlala :D). No, já tady kecám o ničem, tak tož si to tu beze mě užijte a pápá v pátek :D

Otázky ohledně knih

20. května 2012 v 18:15 | Marika |  Všeobecně
Ahojík :D. Douho jsme se neviděli že? :D. Tak teď vážně. Dávám sem otázky na které jsem zdovolením odpověděla. Jsou převzaté tady.

Jak naštvat profesora Snapea: část druhá - Sebevrahův denní chleba

19. května 2012 v 20:47 | Marika |  Jak naštvat profesora Snapea
Tak ahojík! Dlouho jsem tady na tohle téma nepsala, ale nebojte! Nezapoměla jsem na něj. Je to strašná sranda to psát. Doufám, že na to Sev nepřijde a nezatrhne mi to! Tak nic. Čtěte a komentíky jinak příště nic nebude!

Mami, jak to vlastně bylo?

18. května 2012 v 16:24 | Marika |  Jednorázové povídky
Čauky! Jsem tady zase s novou povídkou. Napadal mě už dávno, ale neměla jsem odvahu ji sem dát. Ten dotyčný o kom je, mě určitě zabije. Nejedná se o nikoho menšího než o samotného, velkolepého, skromného Severuse Snapea, ale tentokrát v docela jiném světle. Na začátek musím dodat, že se mi to prostřední vyprávění zdálo. Jo, jasně, mám úchylné sny, ale s tím nejde asi nic dělat. Je to tentokrát trochu\hodně delší, tak doufám, že to bude vůbec někdo číst, když jsem se s tím babrala víc jak tři hodiny. Tak si to užijte a nějaký ten komentářík bych prosila :D

Mysl a tělo - dvě různé formy

14. května 2012 v 17:50 | Marika |  Všeobecně
Tak tohle téma týdne je mi hodně blízké. Určitě to znáte. Sedíte ve škole a hledíte jen tak z okna a vůbec nevnímáte, co se děje kolem vás. Přemýšlíte o všem možném a nevšímáte si reality kolem vás. Někdo to umí lépe než druzí a dokáží se lépe odpoutat do svého vlastního světa, kde není žádný učitel, který vysvětluje látku co vás nebaví. Je to přesně váš případ?
Další forma jak odpoutat své tělo od mysli je například meditace. Představíte si, že jsete na nějakém krásném místě, bez starostí a problémů. Najednou necítíte svoje tělo a vaše mysl odplula pryč. Je to velice jednoduché a není k tomu potřeba vůbec nic.
Člověk, který se odpoutá myslí od těla je docela dobře poznat. Hledí do prázdna, nehýbe se a nevnímá, co mu říkáte. Kolikrát se mi můj spolusedící směje, že jsem "ztuhla". Možná mu to připadá směšné, ale kdyby taky na chvilku "ztuhl" možná, že by se mu ulevilo a třeba by byl i více v pohodě.
Je to hodně složitá věc popsat tady tohle téma. Každý si pod tímto pojmem může naprosto představit cokoliv. Chtěla jsem tu dát nějaké obrázky, ale nevím, jaké. Tady se prostě nějaké obrázky (podle mého názoru) dát nedají.

Cena za Bleskovku

13. května 2012 v 19:27 | Marika |  Všeobecně
Dostala jsem takový krásný nápis od Roxanne. Moc se mi líbí. Děkuji :D