Zvrácená mysl jednoho temného člověka. Má černá duše nevěří ve světlo...
 

Březen 2012

Další videjko...

30. března 2012 v 15:47 | Marika
Jen si tak na youtobe pouštím písničky a narazím zase na moji další oblíbenou od Kabátů. Tak tadyk je a ten klip je vážně dost dobrej!

Dárek

29. března 2012 v 16:56 | Marika
Klikni na Severuse!


Část 1.- Definice nenávisti

28. března 2012 v 20:04 | Marika |  Jak naštvat profesora Snapea
Tak a je to konečně tady. Na začátek si myslím docela dobrý. Tak si to užijte a udělejte hlavně pokyn na konci!

Část první - Definice nesnášenlivosti

Se slzami v očích vyběhnu z učebny lektvarů. Konečně je konec toho pitomého dne s ještě horší dvouhodinovkou lektvarů! Chodím do Zmiozelu a to přece není důvod, aby mě takhle urážel!(sice je to jeho kolej, ale já mám někdy pocit, že tam prostě nepatřím) Kdo? No přece profesor Snape. Jak já ho nenávidím. Znovu mi vyhrknou slzy. Naštěstí vím, kam mám jít. Je jen jedno místo, kam chodím, když je mi smutno, nebo potřebuju být sama.
Běžím do sedmého patra a přede mnou se otvírá Komnata nejvyšší potřeby. Jako obvykle v ní nalézám hromadu kapesníčků a regály s různými knihami. Ne jen tak různými. Jsou to totiž moje knihy, které jsem si dovezla z mého mudlovského domu. Proč musím chodit do téhle pitomé školy? Proč musím chodit na lektvary, kde jsem věčně ostouzená Snapem?
Znovu jsem se rozbrečela a svezla na zem po regálu s knihami. Jak já ho nenávidím! Nenávidím!! Udeřila jsem hlavou o knihovnu, ze které se uvolnilo pár knížek a ty mě pořádně udeřily do hlavy. Znovu se rozbrečím a skládám je na zpět. Všechny mé oblíbené knihy bych dala za to, abych se mu mohla nějak pomstít!
V tom si všímám knížky, která rozhodně není moje. Přes slzy nevidím, co je na obale. Zlostně je setřu a šíleně se rezesměju. Je tam totiž zlatým písmem napsáno: Jak naštvat profesora Snapea. Beru černou spásnou knížečku do ruky a láskyplně ji otevírám. Chvíli jí nesourodě listuji a potom se rozhodu prozkoumat obsah(jestli tam nějaký bude). Ha! Mám štěstí, je tam. Čtu si pro radost nahlas:
1) Při výkladu
2) Při zápise
3) Při akci (dělání lektvarů)
4) Při hodině (obecně)
5) Otravné otázky kdekoliv
6) Vyvolání rozpaků
7) Školní tresty
8) Pro sebevrahy (nebo velice odvážné)
Je toho tu tolik, ale co si vybrat? Tentokrát rozhodnete VY! (varování-pro sebevrahy raději až později ve vašem vlastní zájmu-chcete přece ještě další díly ne?)

Další nová povídka

28. března 2012 v 19:10 | Marika |  Všeobecně
Zdárec! Už jsem zase tady s novým tématem. Bude se to jmenovat Jak naštvat profesora Snapea. Je to sice už moooc ohrané téma, ale mne to prostě jen baví! Budou tam různé vylomeniny, no však se to již brzy dozvíte. Jo a abych nezapomněla, tak tuhle povídku nepovídku budete mít v režiji vy. To vám pak taky napíšu až potom. Tak pa zatím a denska s tím možná budu hotová. :D

1.kolo soutěže o Kdo byl nejlepší učitel v Bradavicích

27. března 2012 v 17:11 | Marika

Soutěž potrvá do pondělí 2.4.2012

Takže je tu slíbená soutěž. A je odstartována. Všechno nakonec asi dobře dopadne a ještě pár slov.

Odměny:

1. místo: diplom, povídka o více kapitolách na přání
2. místo: diplom, povídka o jedné kapitole na přání
3. místo: diplom

V prvním kole vypadává

Ten kdo nebude mít žádný hlas, nebo jeden s nejmenším počtem hlasů.

Kdy to začíná?

Právě teď si začněte schánět hlasy!

Soutěžící

Annie

Roxanne

Dandulka312

Ellis

Cone


Já aneb moje úchylné myšlení

27. března 2012 v 12:22 | Marika |  Deník
Nepoviná četba k tématu týdne!!Smějící se

Prolog-noční dopis

26. března 2012 v 20:10 | Marika |  Jiskřičky života
Takže další povídka je na světě. Mno, měla být původně delší, ale slíbila jsem vám ji už dneska, takže jsem vás nemohla zklamat. To, co jsem napsala ještě do prologu dám do první kapitolky, nebo můžu napsat druhou část prologu. To je celkem jedno jak to udělám. Na konec tohoto článku dám ještě video zase s písničkou od Kabátů. Tentokrát moji nejoblíbenější. Doufám, že se bude líbi, ale teď už příjemné počteníčko :D

Zdárec lidi

26. března 2012 v 16:31 | Marika |  Deník
Už jsem tady!!! Zarach asi zrušený a já jsem si v klidu odpočinula. Možná dneska bude prolog k povídkce Jiskřičky života a doufám, že se vám moje výlevy budou líbit :D. Začala zase škola a já hned první den chytla depku :D, ale už je to fajn. Přečetla jsem si jednu povídku od kamarádky Vědmi a hned je mi lépe :D. Mno, já se tady vykecávám a vás to možná ani nezajímá... Tak já už teda mlčím no :D. Tak se mějte hezky a zítra teda rozjíždím konečně tu soutěž, takže prosím všechny ty, kteří ještě neposlali bledn, ať ho pošlou na adresu marika.draculova@seznam.cz Jajk! Já mám tak dobrou náladu :D :D :D

Jaro je tady!

20. března 2012 v 12:00 | Marika |  Deník
Dneska je první jarní den. Tento článek píšu ve škole a tak soutěž ještě nerozjedu. No, dneska jsem dostala 1 a 2 z matiky, tak snad mi mamka dovolí jít sem jen na chvilku :D. Tak si užívejte sluníčka a jarní nálady. Děláte každoroční jarní úklid? Já ne :D. Pokud nebudu mít co dělat, tak možná něco malého spáchám. Začala jsem dělat nějaké poznámky k nové kapitolce o Sevíkovi. Rozhodla jsem se pro název Jiskřičky života. Tak doufám, že se bude líbit. Možná o víkendu ji sem dám. Tak si užívejte jarní úklid a papa
Video povinně pustit! Je to taková odreagovačka mno...

Zase nedobrovolný odchod

19. března 2012 v 16:29 | Marika |  Všeobecně

Tohle je důležité přečíst

Moc se omlouvám všem soutěžícím. Musím termín posunout, jelikož mi mamka zatrhla počítač(oprávněně). Tak termín posouvám asi na 27.3. Tak se zatím mějte lépe nežli já. potom možná přijdu i s novou kapitolovkou.
Vaše Marika narychlo u sestry na počítači :D